🔰Жамбыл аудандық орталық ауруханасының «Пациенттерді қолдау және ішкі экспертиза» қызметі

1. «Пациенттерді қолдау және ішкі экспертиза» қызметі бойынша ақпараттық стенд Жамбыл аудандық ауруханада, Жамбыл аудандық емханада, «Жалпақтөбе» БМСК орталығында, Барлық дәрігерлік амбулаторияларда, медициналық пункттерде, фельдшер-акушерлік пункттерде орналастырылған.
2. Ұлттық аккредитациядан өткен куәлігі «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» ҚР Кодексінің, сыртқы кешенді бағалау нәтижелері және аккредиттеу комиссиясының шешіміне сай, 30.11.2021 жылы №156 бұйрық негізінде, екінші санаты тағайындалып, 3 жыл мерзімге «АККРЕДИТТЕЛГЕН» деп танылды.
3. Стендке орнатылған ақпарат төмендегідей мәтінде:
«- Егер пациент:
-Медициналық көмек көрсету сапасымен қанағаттанбасаңыз:
-Медициналық қызметкерлер тарапынан дөрекі қарым-қатынасқа ұшырасаңыз;
-Тегін медициналық көмектің кепілдігі берілген көлемі шеңберінде көрсетілген медициналық қызметтері үшін медицина қызметкерінің қаржылай талап ету фактілерімен кездессеңіз;
-Медициналық көмек көрсету тәртібінің немесе сапасына байланысты проблемалық мәселелерге кез болсаңыз:

Пациент жүгіне алады… (бұл ақпараттар стендке орналастырылып, тұрғындарға ыңғайлы, көрінетін жерге, барлық Жамбыл аудандық ауруханасына қарасты медициналық мекемелерге орналастырылған)

– Жамбыл аудандық орталық ауруханасының «Пациенттерді қолдау және ішкі экспертиза» қызметіне, мекенжайы: Жамбыл ауданы, Абай көшесі, 94 үй. Байланыс телефоны: 8 (72633) 41921, 8 (72633) 79900; сенім телефоны – 8 (72633) 41904.»

– ЖАМБЫЛ ОБЛЫСТЫҚ ДЕНСАУЛЫҚ САҚТАУ БАСҚАРМАСЫНА, Мекенжайы: Тараз қаласы, Желтоқсан көшесі, 78 үй. Байланыс телефоны: 8 (7262) 43-59-96;

– МЕДИЦИНАЛЫҚ ЖӘНЕ ФАРМАЦЕВТИКАЛЫҚ БАҚЫЛАУ КОМИТЕТІНІҢ ЖАМБЫЛ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША ДЕПАРТАМЕНТІНЕ, мекенжайы:Тараз қаласы, Әбдірахман Әйтиев көшесі, 27 үй. Байланыс телефоны: 8 (7262) 45-37-69; 8 747 698 53 45;

– «МІНДЕТТІ ӘЛЕУМЕТТІК МЕДИЦИНАЛЫҚ САҚТАНДЫРУ» Жамбыл облыстық жергілікті филиалына, мекенжайы: Тараз қаласы, Д.Қонаев көшесі, 82 үй. Байланыс телефоны: 1406, 8 (7262) 99-94-07;